Доставка товарів від 3000 грн по Україні безкоштовна!
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
UKR | UAH

Маленькі саквояжі кросс-боді Katerina Fox

А ви знайомі із маленьким саквояжем кроссбоді від Katerina Fox? Його створення -це наша гордість. Ще у 2017 році ми презентували його світу, неймовірно порадувавши наших клієнтів. Наша ідея зайшла на ура!

 

Нашим натхненником був старий-добрий саквояж, що відрізнявся габаритними розмірами та відвертою маскулінністю. Ми захотіли зробити його більш жіночним, тому наділили нову модель компактністю і практичністю кроссбоді. Довга ручка на ланцюжку додала їй шарму та вишуканості. Також ми навмисно розширили рамку, щоб відійти від грушоподібної форми класичного саквояжа, котра особливо вирізнялася у маленькому розмірі. Нова модель відразу знайшла великий відгук у серцях модниць з різних країн. І це надихнуло нас на ще більші експерименти.

 

Тепер в нашій колекції ви знайдете багато цікавих інтерпретацій маленького саквояжа Katerina Fox. Ніжні та яскраві кольори, неймовірні текстури - все це в симбіозі перетворюється на маленький шедевр сумкового мистецтва.

 

Кожен такий аксесуар створюється з великою любов'ю. Ми невпинно стежимо за якістю наших сумок, щоб вони радували вас своєю неповторністю дуже довго.

 

І навіть якщо хтось сьогодні копіює нашу ідею, ми не засмучуємося, адже маленький саквояж кроссбоді Katerina Fox завжди буде виділятися з безлічі інших своїм неповторним шармом і стилем, бездоганною якістю і досконалістю деталей. А головне - ми допомогли нашим клієнтам відкрити новий аксесуар, що дозволяє створювати унікальні та чарівні образи.

Переглянути саквояжі Katerina Fox