Доставка товарів від 3000 грн по Україні безкоштовна!
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
UKR | UAH

Гарантія та повернення

Гарантія на всі вироби Katerina Fox 3 місяці (90 календарних днів).

 
       Повернення або обмін товару належної якості, який не був у використанні, згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», проводиться протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Для цього необхідно мати при собі паспорт та розрахунковий документ (касовий або товарний чек в оригіналі). Обмін товару проводиться, тільки якщо товар не був у експлуатації та за умови, що збережено його товарний вигляд, етикетки і захисні плівки.

       У разі виявлення виробничого дефекту протягом гарантійного терміну, ви можете звернутися до виробника, написавши листа на і-мейл info@katerinafox.ua, або за контактними телефонами вказаними на сайті https://katerinafox.ua/. Вам буде запропонований безкоштовний ремонт або обмін на аналогічний товар.
Ремонт здійснюється протягом 5-10 робочих днів.
Увага: вартість доставки не входить в гарантійне обслуговування!

Не підлягають поверненню та обміну:

1. Індивідуальні замовлення. Індивідуальним замовленням вважається замовлення, в яке були внесені будь-які зміни за бажанням клієнта. Наприклад, зміна кольору, розміру чи фасону.

2. Стандартне замовлення ( замовлення товару з сайту зі статусом "під замовлення") , якщо клієнт змінює його, коли воно вже готово або в роботі, то інше замовлення (на заміну) відшивається тільки при умові, що воно буде без права повернення та обміну, також передоплата збільшується з 10% до 50%.

3. Вироби з дефектами, які виникли під час експлуатації:
а) механічні пошкодження (порізи, потертості, проколи, опіки і т. д.)

б) деформація через неправильне використання виробу, сушки або дії хімічних або інших речовин.

в) пошкодження виробу, які є наслідком недотримання правил експлуатації. 

г) пошкодження зубців блискавки.

4. Гарантія не поширюється на товари з уцінкою за дефектами, про які завчасно було повідомлено покупцеві.


Протягом гарантійного терміну не є дефектом виробу:

1. Неоднорідність поверхні шкіряного виробу, природний малюнок. Це не є ознакою поганої якості, а тільки зберегти її натуральність.

2. Природний знос шкіри та фурнітури – поява потертостей, подряпин, зміна форми.


3. Пофарбування світлої шкіри від темного одягу (джинси, джинсові куртки тощо).Правила експлуатаціі шкіряних виробів:

1. Вироби зі шкіри необхідно зберігати при кімнатній температурі з наповненням всередині (для збереження форми) у пильнику, який іде у комплекті. 
При зберіганні не кладіть на виріб ніяких важких речей та коробок. Важливою умовою зберігання є доступ повітря, не слід зберігати шкіряні вироби в поліетиленових пакетах.

2. Не носити надмірно важкі предмети. Уникати перевантаження вагою понад 4 кг на 0,025 м3 (тобто габаритів 0,4 * 0,3 м * 0,2 м)

3. Не допускати прикладання сили в місцях відкривання / закривання замків, пряжок, кнопок і т.п. Необхідно спочатку усунути перешкоду, яка заважає нормальному використаню.

4. Не допускати сильного намокання виробів. Якщо таке трапилось, то уникати контакту з речами, бо волога шкіра при тривалому контакті може полиняти. 

5. Сушити вологі вироби зі шкіри необхідно при кімнатній температурі, далеко від гарячого повітря і нагрівальних приладів.

6. Не допускати тривалого потрапляння прямих сонячних променів, це може призвести до зміни кольору та опіків.

7. Магнітні застібки тримати якомога далі від об'єктів з магнітними властивостями, бо вони можуть розмагнититися.

8. Забруднення чистити спеціально призначеними засобами для кожного виду шкіри. Рекомендуємо звертатися в професійні хімчистки. 
При чищенні шкіряних виробів ні в якому разі не можна застосовувати жорсткі розчини: спирт, антисептик для рук, бензин, ацетон і т.п.

9. Не носити та не зберігати шкіряний виріб у контакті з іншими речами, які можуть їх пофарбувати. Це стосується світлоЇ шкіри, бо саме вона набирає на себе темні або насичені кольори від інши речей.

10. Слід уникати потрапляння парфумерних засобів та стерилізатоів на вироби зі шкіри та будь-яких інших засобів з вмістом спирту, ацетону та інших агресивних рідин.

11. Не надавати надмірного тиску, що веде до деформації виробу.

12. Транспортувати шкіряні вироби тільки з внутрішньої наповненням, у коробці по розмірам та з ремінцем у середині. 

13. Не носити замшеві сумки темних та насичених кольорів в тісному контакті зі світлою одежею, замша може фарбувати речі, так як між іі ворсинками залишаються дрібні частинки фарби. Це не погана якість шкіри, а її особливість.

 

Дотримання всіх правил і умов при експлуатації шкіряних виробів, подарує Вам довгий час життя вашої улюбленої речі!