Доставка товарів від 3000 грн по Україні безкоштовна!
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
UKR | UAH

Про нас

Бренд Katerina Fox - це про нескінченну любов до сумок та аксесуарів з натуральної шкіри. Він народився у 2014 році, та продовжує радувати світ стильними та самобутніми  виробами, що надихають на красу та досконалість.

Колекції Katerina Fox завжди враховують модні віяння, а також відрізняються неповторним шармом та оригінальністю. В сумках бренду дивовижним чином поєднуються якість, зручність та естетика. Вони завжди притягують погляди, та роблять образ цікавим та манливим.

Створення кожної сумки Katerina Fox – це мистецтво, за яким стоять ентузіасти, віддані своїй праці. У своєму виробництві ми використовуємо виключно якісні матеріали, починаючи від елементів фурнітури, та закінчуючи натуральною шкірою від надійних виробників. Ми любимо свою роботу, і це простежується у кожній деталі.

Модельний ряд Katerina Fox достатньо різноманітний: від класичних рішень до унікальних дизайнерських варіацій. Однією з наших сильних сторін є поєднання різних текстур та кольорів. Ми не обмежуємо фантазію модними трендами, і завжди готові експериментувати!

Надихайтесь разом з нами, та насолоджуйтесь досконалою якістю наших виробів!