Доставка товарів від 3000 грн по Україні безкоштовна!
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
UKR | UAH

Індивідуальне замовлення

Створюючи сумки та аксесуари Katerina Fox із натуральної шкіри, ми з повагою ставимося до індивідуальних вимог наших клієнтів. І якщо у вас виникне бажання стати володаркою нашої моделі, але в іншому кольорі шкіри чи фурнітури, ми завжди готові створити бажаний виріб на замовлення.


Для цього вам потрібно зв’язатися з нами зручним способом, щоб узгодити умови пошиття індивідуального виробу. Після 50% передплати ми заберемо вашу ідею у роботу. Готовий результат чекати доведеться недовго.


А якщо ви відчуєте у собі сили дизайнера та забажаєте внести незначні зміни у модель сумки, ми із радістю допоможемо їх втілити, якщо наш технолог-конструктор затвердить ідею.

Індивідуальні замовлення не підлягають поверненню та обміну, тому перед тим як внести передоплату переконайтеся, що ви впевнені у своєму виборі.

Ціна на індивідуальні замовлення може бути збільшена на 5% -15% в залежності від складності індивідуальних змін або збільшення вартості матеріалів.  Стандартна ціна на індивідуальне замовлення залишається тільки у випадку зміни кольору фурнітури або підкладки. Всі інші зміни: зміна кольору шіри, зміна виду шкіри,  кольорові комбінаціі, додавання або віднімання довжини ремінів та інше рахується додатково.


Ми завжди відкриті для ваших побажань! І завжди із задоволенням виконуємо індивідуальні замовлення, що надихають не тільки вас, але і нас!
 

Мрійте, творіть, насолоджуйтесь!