Доставка товарів від 3000 грн по Україні безкоштовна!
Безкоштовна доставка від 3000 грн.
UKR | UAH

5 причин заволодіти шкіряним саквояжем Katerina Fox

Колись саквояж був атрибутом мандрівників. До того ж виключно чоловічої статі. Однак, сьогодні його практичністю можуть насолоджуватися і жінки. Він став повноцінною сумкою, що ідеально вписується у гардероб сучасної стильної леді.

Це вже не той великий саквояж, котрий купували для подорожей у далекі країни. Мода змінила його, перетворивши на більш жіночний та компактний, що дозволяє використовувати його для створення цікавого та самобутнього образу.

Якщо у вас досі немає цього аксесуару, терміново виправляйте ситуацію, адже він знову у тренді. Але, окрім цього, є ще, як мінімум, 5 причин, з яких вам варто придивитися до жіночого шкіряного саквояжу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Причина 1

Цей вид сумки немає сезонності. Ви можете прикрашати ним луки за будь-якої погоди, не звертаючи увагу на пору року. Придбавши маленький саквояж Katerina Fox, ви зможете сміливо доповнювати ним, як літній сарафан, так і осіннє пальто. Гарно та гармонійно буде у будь-якому випадку.

Причина 2

Жіночий саквояж немає вікових обмежень. Попри вінтажну назву, сучасні моделі цього виду сумок мають абсолютно актуальний дизайн, що вражає стилем та вишуканістю. Достатньо подивитися на їх асортимент, щоб забажати один екземпляр у свій гардероб. І неважливо 18 вам чи 53.

Причина 3

Практичність – це те, чим також підкорює саквояж сучасних модниць. При зовнішній компактності, він достатньо місткий, що не може не радувати. До того ж він має дві зручні ручки, що дозволяють носити його, як зручно. На плечі чи у руці – залежить тільки від особистих уподобань його володарки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Причина 4

Довговічність, зносостійкість – та ще багато якостей, що забезпечує виробу натуральна шкіра. З неї будь-який аксесуар буде виглядати розкішно, та експлуатуватися незлічену кількість років. І шкіряний саквояж  Katerina Fox не є виключенням. З ним ні злива, ні палюче сонце не страшні. Головне, правильний та своєчасний догляд.
 

Причина 5

Стильність саквояжа дозволяє створювати такі аутфіти, від яких перехоплює подих! Особливо, якщо в них поєднані цікава текстура та кольори. До того ж, цей аксесуар не прив’язаний до модних віянь, і актуальний завжди.
 

Так що, купивши саквояж з натуральної шкіри від  Katerina Fox, можна забути про пошуки нової сумки на довгий час.

А ви вже маєте такий стильний атрибут?   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          Переглянути саквояжі