Сумок багато не буває. З цим твердженням погодиться більшість жінок. У гардеробі кожної з нас повинні бути кілька моделей на різні випадки життя.
Але є й інший підхід.

Деякі практичні дівчата вибирають одну-єдину містку сумку чорного кольору на усі випадки життя, а через п'ять років купують нову, зовні дуже схожу на попередню модель. А жаль. Адже в нашому житті має бути місце святу, яскравим кольорам і несподіваним рішенням, отже, в нашому житті має бути місце сумкам від Katerina Fox.

    Katerina Fox - це новий модний бренд на українському ринку, що виробляє шкіряні сумки. Вироби, які відразу ж впадають в очі. Для любителів іменитих брендів зі столітньою історією відразу скажемо - за Katerina Fox майбутнє, і не тільки в нашій країні.

       
Засновниця бренду - Катерина - тендітна дівчина і великий молодець. У неї багато амбіцій, але є й мрії. А головне - у неї є мета - допомогти знайти жінкам, які придбали її продукцію, свій унікальний стиль. І у дизайнера це здорово виходить! Адже дивлячись на кожну модель розумієш - вона унікальна.

              
Але все-таки в чому ж переваги продукції цього бренду?

• Якість
Відповіддю на питання про те, наскільки якісний цей товар, послужить інформація про шкіру, з якої шиються вироби. Шкіру доставляють з Туреччини та Італії. Досвідчені продавці і цінителі якісних шкіряних виробів знають, що італійська і турецька шкіра знаменита своєю м'якістю і міцністю, а також зразковим зовнішнім виглядом. Це забезпечує кожному виробу довговічність і легкість у догляді.
Варто відзначити, що у Katerina Fox є дещо спільне з американськими та європейськими будинками моди - це фурнітура. Всілякі застібки, блискавки, кнопки та інші металеві штучки поставляються з тих самих фабрик, на яких відповідні закупівлі роблять Calvin Klein, Michael Kors, DKNY і багато інших світових брендів. Вражає, вірно?

• Ціна
Одним з найприємніших переваг продукції Katerina Fox є цінова політика бренду. Їх сумку може дозволити собі кожна модниця, ціни на вироби абсолютно прийнятні. Це особливо цінуєш в наших сьогоднішніх умовах, коли все навколо дорожчає день за днем.

• Практичність
Сумками зручно користуватися, якого б розміру модель ви не вибрали - у них досить довгі, регульовані ремінці, внутрішні відділення та кишеньки. Крім того, слід зауважити, що наявні кольорові рішення виробів легко впишуться в повсякденний образ. Одним словом, відразу видно, що придумала це все практична і талановита жінка для зручності інших жінок.

• Широкий вибір
Лінійка в колекції сумок розрахована на самих різних споживачок - студенток, молодих мам, ділових жінок, домогосподарок. Кожна вибере тут щось для себе - сумки шиють різних форм і розмірів, текстур і забарвлень.
Бути модними українським жінкам стало набагато простіше. Тепер це доступне задоволення - час і вам вибрати собі модну обновку.

       А Katerina Fox бажаємо процвітання і підкорення нових вершин.